Now reading: Job Offer: Series Launch program hledá PROGRAMOVÉHO/VOU KOORDINÁTORA/KU na juniorní pozici

News

Job Offer: Series Launch program hledá PROGRAMOVÉHO/VOU KOORDINÁTORA/KU na juniorní pozici

Přidejte se k nám :)! Pro náš program Series Launch hledáme posilu na pozici programový koordinátor/programová koordinátorka na juniorní post.

January 05, 2024

Program Series Launch vede profesionály od prvotního nápadu na seriál až po uvedení projektů ve stadiu vývoje na mezinárodní trh. Jde o jediný program svého druhu ve střední a východní Evropě.

Díky silným partnerstvím s celou řadou mezinárodních koprodukčních trhů, filmových a seriálových festivalů, tréninkových programů, národních fondů a dalších audiovizuálních profesionálů představuje MIDPOINT vstupní bránu do evropského filmového a televizního průmyslu.  MIDPOINT Institute působí pod záštitou Akademie múzických umění v Praze.

Pracovní náplň

Spolupráce na plánování a organizaci všech fází programu

  • Příprava rozvrhů workshopů
  • Poskytování organizační podpory a informací účastníkům, lektorům a partnerům
  • Vyhledání vhodných lokací pro konání workshopů dle zadání a následná komunikace s provozovateli zařízení a dodavateli

 Komunikace a networking

  • Udržování komunikace mezi organizátory, účastníky a lektory programu mezi workshopy
  • Účast na workshopech, festivalech a trzích
  • Komunikace s absolventy workshopů a spolupráce na monitoringu vývoje projektů
  • Spolupráce na propagaci programu

 Administrativní podpora

  • Správa dokumentace spojené s programem (smlouvy s účastníky a lektory)
  • Spolupráce na zpracovávání reportů a hodnocení

 Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání (v oblasti filmu, mediálních studií nebo v příbuzném oboru je výhodou)
  • Výborná komunikace a kvalitní písemný projev: český/slovenský a anglický jazyk (pracovní jazyky)
  • Znalost a praxe oboru jsou výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, systematičnost, předvídavost, konstruktivní přístup, schopnost zvládání nenadálých situací s úsměvem na tváři
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Otevřenost učit se novým dovednostem
  • Pokročilá práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Základní znalost technického zajištění workshopů/konferencí (projekce, technická vybavenost lokací)
  • Řidičský průkaz vítán

Tato pozice nabízí vzrušující příležitost pro mladé profesionály, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v dynamickém a inspirativním prostředí mezinárodního audiovizuálního průmyslu.

Nabízíme

  • Dlouhodobá spolupráce (ŽL) v rozsahu celého úvazku
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost cestovat a potkat se s osobnostmi filmové a televizní tvorby
  • Seznámení se s dynamicky rozvíjející se kreativní oblastí
  • Příjemné a inspirativní pracovní prostředí v centru Prahy

 Nástup

  • Únor / březen 2024

Pro zájemce

Životopis s fotografií, motivační dopis a informaci o Vašem možném termínu nástupu zašlete do pondělí 31. ledna 2024 na e-mail office@midpoint-institute.eu.

Related Midpoint Programs